ERZ-V09D471CS
Contact Now
ERZ-V09D471CS
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 775 V
Series : V
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Capacitance : 230 pF