ERZ-V07V270CS
Contact Now
ERZ-V07V270CS
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 17 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 500 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 53 V
Series : V
Varistor Voltage : 27 VDC
Voltage Rating DC : 22 VDC
Capacitance : 3400 pF