ERZ-V05V470CS
Contact Now
ERZ-V05V470CS
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 30 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 104 V
Series : V
Varistor Voltage : 47 VDC
Voltage Rating DC : 38 VDC
Capacitance : 650 pF