ERZ-VGAD751
Contact Now
ERZ-VGAD751
  • 1
Diameter : 10 mm
Voltage Rating AC : 460 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.24 kV
Series : V
Varistor Voltage : 750 VDC
Voltage Rating DC : 615 VDC
Capacitance : 160 pF