ERZ-V05D470
Contact Now
ERZ-V05D470
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 30 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Surge Energy Rating : 1.5 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 104 V
Series : V
Varistor Voltage : 47 VDC
Voltage Rating DC : 38 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 650 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 30V 1A CLAMP